Binnen 8 tot 10 weken antwoord op aanvraag Draaginsigne MOD

Aankondiging

9 april 2026

Sinds kort is het voor militaire oorlogs- en dienstslachtoffers (MOD’ers) mogelijk om het Draaginsigne MOD aan te vragen. De afgelopen weken is dit massaal gebeurd. Door het grote aantal aanvragen duurt de verwerkingstermijn langer dan in eerste instantie gewacht. Je ontvangt binnen 8 tot 10 weken na het indienen van je aanvraag een antwoord.

Aanvragen in behandeling

Alle aanvragen worden gecontroleerd en op de juiste manier verwerkt door het Veteranenloket van het Nederlands Veteraneninstituut (NLVi). Zo krijgt elke aanvrager het juiste antwoord, passend bij zijn of haar voorkeur voor het ontvangen van het Draaginsigne.

Draaginsigne MOD aanvragen

Ben jij MOD’er en heb je het Draaginsigne nog niet aangevraagd? Lees hier hoe je dat doet.

Meer nieuwsberichten

Nieuwsoverzicht

Lees verder

25 augustus 2026

Schrijf je nu in voor de Thuisfrontdag ‘Samen Weerbaar’
Wat betekent weerbaarheid voor jou? Op zaterdag 3 oktober nodigt het Nederlands Veteraneninstituut tijdens de Thuisfrontdag veteranen en hun relaties in Doorn uit voor een dag vol met kennis delen, elkaar ontmoeten en plezier.